Hadzima Plant Náš tím
VITAJTE

Najväčšie záhradné centrum v okolí Trnavy

Viac ako 5000 m2

Záhradné centrum disponuje vnútornou a vonkajšou predajnou plochou viac ako 5000m², kde ponúka široký sortiment okrasných rastlín, hnojív, črepníkov, substrátov a iných záhradkárskych potrieb. 

Vlastná produkcia

Podstatná časť rastlinného sortimentu je z našej vlastnej produkcie. Vhodne ho dopĺňame rastlinami od známych a preverených pestovateľov. Zakladáme si na kvalite a dostupnosti cien pre všetkých zákazníkov, neustále sa snažíme prinášať niečo nové. Dôvera zákazníkov nás zaväzuje a motivuje k ďalšej práci.

Hadzima-plant-O-nas
SME TU PRE VÁS UŽ 30 ROKOV

Hadzima Plant

Naša spoločnosť bola založená v roku 1994 ako rodinná záhradnícka firma pod menom Záhradníctvo Hadzima.

Na počiatku to bola len dobrá myšlienka a chytľavý elán mladých záhradníkov podporovaný skúsenosťami starších.

Prvotný dôraz bol na pestovaní a predaji rezaných kvetov. Dopyt zákazníkov nútil k rozširovaniu služieb a sortimentu. Činnosť sa rozšírila o pestovanie okrasných drevín, trvaliek, letničiek a dvojročných rastlín, výsadbu a údržbu zelene.

V roku 2003 sa začalo s budovaním prevádzky záhradníctva v Špačinciach. Búrlivým vývojom prešla nielen pestovateľská, ale aj predajná časť prevádzok. Výhody lepšej organizácie väčšieho celku nás prinútili v roku 2010 Kvety Hadzimová a Záhradníctvo Hadzima pretvoriť na jednu spoločnú firmu Hadzima Plant s.r.o., a tým všetky činnosti zlúčiť do jednotnej organizácie. Ďalšie roky dali za pravdu, že to bol krok správnym smerom. 

Sledujte nás pre novinky:

SPOZNAJTE NÁS

Náš tím

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
NAJVÄČŠIE ZÁHRADNÉ CENTRUM V OKOLÍ TRNAVY

Už 30 rokov máme tú česť a potešenie ponúkať Vám naše služby!

4000
kusov drevín
600
druhov rastlín
2000
m2 vnútornej predajnej plochy
3000
m2 vonkajšej predajnej plochy
21
členov tímu
50000
spokojných zákazníkov
HADZIMA PLANT

Naša ponuka

Okrem širokého záhradkárskeho sortimentu našu ponuku dopĺňa ozdobná keramika, dekorácie, sviečky a aranžmány. Pre domácich miláčikov zasa krmivá, pelechy, hračky, či iné chovateľské potreby. Náš región reprezentuje ponuka vynikajúceho vína, medoviny, ovocných štiav, sušeného ovocia doplnené o BIO čaje, cestoviny a cukrovinky. Každý si tu môže nájsť niečo zaujímavé, čo naplní jeho potreby, alebo hoc len poteší na duši. Navštívte nás v Záhradnom centre V Špačinciach.

Sledujte nás pre novinky:

Prehrať video

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Prehrať video

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.